Odbierz bezpłatny poradnik
"Jak rozwijać kreatywność
metodą SCAMPER"!

Jak rozwijać kreatywność

 Generuj więcej pomysłów w edukacji, zarządzaniu, rozwoju osobistym

AUTOR: Marta Filipiak

CZYM JEST KREATYWNOŚĆ?

każdy jest kreatywny?

METODA SCAMPER

schemat i pytania

JAK STOSOWAĆ?

praktyka i przykłady


CZYTAJĄC TEN PORADNIK

Zrozumiesz, czym jest kreatywność  i jakie są złote zasady, którymi warto się kierować, by móc być twórczym!

Poznasz najważniejsze etapy procesu twórczego i dowiesz się, czy każdy może być kreatywny.

Odkryjesz technikę twórczego generowania pomysłów SCAMPER i poznasz pytania pomocnicze niezbędne do jej stosowania.

Otrzymasz gotowy szablon do wydruku, w którym możesz pracować kreatywną techniką SCAMPER i przekuwać swoją kreatywność w konkretne, skuteczne rozwiązywanie problemów.

Do końca promocji pozostało:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

o autorce – MARTA FILIPIAK

Trener trenerów, psycholog, coach kognitywny, ekspert w zakresie szkoleń i programów rozwojowych. Prowadząca zajęcia akademickie, wieloletni menedżer i przedsiębiorca, założycielka FLOW Academy for Trainers, a także podcasterka w temacie rozwoju i innowacyjnej edukacji.

Współpracuje z biznesem i osobami indywidualnymi w obszarze podnoszenia kompetencji edukacyjnych i przywódczych, zarządzania zmianą, rozwoju innowacyjności i budowania odwagi do działania.

Absolwentka psychologii na Uniwersytecie SWPS, Zarządzania Personelem w National College of Ireland, Kursu Trenerskiego, Kurs Coachingu w Instytucie Kognitywistyki M. Bennewicza.

Wieloletni ekspert i menedżer HR pracujący w największych międzynarodowych korporacjach. Jest trenerem trenerów, tworzyła strategie rozwoju oraz zarządzała zespołami metodyków.

Ma na koncie setki godzin na sali szkoleniowej. Pracuje indywidualnie z klientami jako coach, prowadzi zajęcia na Uniwersytecie SWPS, jest autorką publikacji o rozwoju i coachingu, w tym nagrodzonej przez „Coaching at Work” w Wielkiej Brytanii jako najlepszy artykuł 2019. 

Założycielka FLOW Academy for Trainers, innowacyjnej szkoły trenerskiej, budowanej zarówno na merytorycznym przygotowaniu do zawodu w oparciu o sprawdzone narzędzia i solidną wiedzę psychologiczną, jak i osobistej ścieżce rozwojowej trenera.

OPINIE O AUTORCE

Każda sesja dawała mi zupełnie nowe spojrzenie na tematy nad którymi pracowałam. Podczas naszych spotkań czułam się doskonale rozumiana, a ćwiczenia, które proponowała Marta trafiały w sedno moich potrzeb i były bardzo profesjonalnie przeprowadzone.
Ela Kaczmarczyk
Podróżnik, poszukiwacz, odkrywca
Człowiek miewa w życiu takie momenty, kiedy potrzebuje uporządkowania w sobie chaosu. Trudno powiedzieć dlaczego nie potrafimy sobie z tym poradzić sami. Mnie przyszła z pomocą Marta. Potrzebowałam uporządkowania emocji, uczuć.
Beata Wegner
Muzyk, leśnik, instruktor harcerski
Był to dla mnie bardzo owocny czas - uświadomiłam sobie podczas tych spotkań wiele rzeczy, z których nie zdawałam sobie sprawy. Wpłynęło to na głębsze poznanie moich celów, dążeń oraz lepsze wykorzystanie własnych zalet.
Anna Konikowska
Trener języka angielskiego
5/5
.